בעיות נפוצות בעבודה עם מלגזה

בעיות נפוצות בעבודה עם מלגזה

אחד מכלי הכי הנפוצים ביותר בתחומי תעשייה רבים. כמעט בכל תחום תעשיה יש צורך בהרמה והורדה של משאות כבדים בגבהים שונים, ולצורך כך נעשה שימוש במלגזה. עקב היותה כלי רכב ממונע המבצע עבודה בגובה רב, תפקוד יעיל טומנת בחובה בעיות וסכנות רבות העשויות להיגרם משימוש לא נכון ומחוסר הקפדה על כללי הבטיחות לעבודה עם מכשיר המלגזה. ריכזנו עבורכם בעיות נפוצות בעבודה עם מלגזה ואת הדרכים אשר ניתן לטפל ולהימנע מהן.

מהן הבעיות הנפוצות?

מאחר ומלגזה היא כלי רכב ממונע וגם כלי עבודה המשמש להרמת והורדת משאות, ישנן מספר קטגוריות בהן יכולות להתרחש בעיות במלגזה.

בעיות מנוע או מצבר – עקב היות המלגזה כלי רכב, יכולות להיות בעיות הקשורות למנוע או למצבר המלגזה, כמו בכל כלי רכב אחר. במקרים של תקלות במצבר ניתן להניע את המלגזה באמצעות חיבור כבלים למצבר ,המלגזה ולמצבר כלי רכב אחר לצורך טעינת המצבר. במקרים בהם יש תקלות מנוע או תקלות מצבר אשר לא נפתרות באמצעות כבלים, יש לפנות למוסך המתמחה בתיקון מלגזות.

תקלות במנוף ההרמה – במקרים רבים יכולות להיות תקלות במנוף ההרמה של המלגזה. המנוף עלול להיתקע בלי שיוכל לרדת חזרה, או שלא יוכל לעלות בכלל. במקרים כאלו יש לפנות לטכנאי מוסמך המומחה בתיקון מלגזות.

התהפכות המלגזה – מאחר ומכשירי העבודה הרבים מעמיסה משקל רב בגובה רב, העמסה לא מאוזנת, העמסת משקל גבוה מדי בגובה רב מדי, או נסיעה מהירה מדי עם עומס יתר יכולות לגרום להתהפכות המלגזה. זוהי אחת הבעיות החמורות ביותר במלגזה, אשר עלולות לפגוע גם במפעילו וגם באנשים נוספים בסביבה. כדי להימנע מתקלה שכזו חשוב מאוד להקפיד להעמיס על המלגזה עד העומס המקסימלי המותר ולהקפיד על כללי הבטיחות והזהירות בנושאי העמסה ונהיגה בטוחה במלגזה.

הקפדה על תקינות מצילה חיים

כאשר רוכשים מלגזה חדשה או משומשת חשוב להקפיד לבדוק את תקינותה ואת רמת המלגזה. חברת קידמה מספקת מלגזות ברמה גבוהה אשר יבטיחו מיעוט תקלות ובעיות בעת שימוש בטוח וזהיר במלגזה

אולי יעניין אותך גם:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333