מלגזות משומשות

השכרת מלגזות

התנהלות כלכלית חכמה ומחושבת היא הבסיס להתנהלות התקינה של העסק ולרווחיות שלו. המשברים הכלכליים שפוקדים לעיתים בתי עסק או מפעלים, מחייבים את הבעלים שלהם לחשוב פעמיים לפני רכישת ציוד. המלגזה הינה כלי עבודה מרכזי במחסנים של היום והצורך שלה לא מתחשב בתקופות המיתון השונות, על כן הברירה שיש כיום היא רכישה של מלגזה משומשת.

היה ואתם עסק קטן/ או בינוני שזקוק למלגזה ומעוניין לחסוך בהוצאות העסק, רכישת מלגזה משומשת הינה המענה האולטימטיבי עבורכם. במקום להוציא סכום רב על מלגזות חדשות שיש להן גם הוצאות כספיות גבוהות מומלץ לבחור באופציה של מלגזות משומשות איכותיות וגם במחיר משתלם.

מה צריך לדעת לפני רכישת מלגזות משומשות?

בין אם מחליטים לרכוש מלגזה חדשה מהניילונים או מלגזה משומשת, צריך לשבת ולהגדיר את הצרכים של העסק. כמה שעות ביום המלגזה תעבוד? מהם המשקלים שהיא תצטרך לשאת באופן יומיומי? האם חלל העבודה הוא רחב ויש מקום למלגזה גדולה, או שיש צורך בדגם קטן יותר שמיועד לחללים קטנים? האם המלגזה תצטרך לנסוע למרחקים גדולים או רק למרחקים קטנים ומוגדרים? לצד זה חשוב להגדיר גם את מסגרת התקציב הכוללת – הן לרכישה והן לתחזוקה, שדרוגים והתאמות.

שירותי בדיקה, שיפוץ והתאמה

אנחנו מציעים שני מסלולים לרכישת מלגזות משומשות:

האפשרות הראשונה היא לרכוש את המלגזה כמות שהיא, As is. תוכלו לקרוא את המפרט של המלגזה באתר שלנו ולהחליט איזו תרצו לרכוש, כאשר האחריות על הבדיקה והאבחון היא עליכם, וכך גם עבודת השיפוץ.

האפשרות השנייה היא רכישה לאחר שיפוץ מלא. במסלול הזה תקבלו מאיתנו את השירות המקיף – הצוות שלנו יבצע את הבדיקות והאבחון של המלגזה, יבצע את טיפולי התחזוקה השוטפת הדרושים וישפץ את מה שדרוש: גלגלים, צינורות, מושבים, מצבר, צבע חיצוני וכו'. בנוסף אנחנו גם מציעים שירותים של התאמת המלגזה לצורך הספציפי שלכם, והתקנת אמצעי שינוע ורכיבי הרמה שונים כמו חבקים הידראוליים, מהפך מיכלים, דאבל דיפ וכו'.

מלגזות משומשות

רכישת מלגזות משומשות אצל קידמה ציוד לתובלה

מלגזה היא כלי שמיועד לעבודה קשה ומאומצת, והיא מתוכננת ובנויה בהתאם כדי לעמוד בעומסים הללו ולשרת אתכם לאורך שנים. בדיוק כמו שרוכשים רכב יד שנייה, גם כאן לפני שרוכשים מלגזות משומשות צריך לבחון את המצב המכני של המלגזה, האם יש תקלות או פגמים משמעותיים והאם יש צורך לבצע עבודות תחזוקה והתאמה נוספות.

רק אחרי שיש בידכם את כל המידע תוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת והנכונה עבור העסק. אנחנו בקידמה ציוד לתובלה בע"מ משווקים, מתקנים ומשכירים מלגזות החל משנות ה-60', ובזכות שנים של ניסיון וצוות מקצועי אנחנו יכולים להעניק לכם את השירות האיכותי ולהבטיח שהרכישה תהיה מוצלחת.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333