תיקון מלגזות

מלגזות הן מכונות שנועדו לבצע עבודה אינטנסיבית ותובענית. המלגזות עמידות וחזקות, ולמרות זאת, לעיתים עלולות להתפתח בהן תקלות שונות. זה יכול לקרות בחלקים הבסיסיים שאחראים על תנועת המכשיר או בחלקים המשמשים לביצוע עבודה ספציפית, כגון מנגנוני ההרמה.
.

תיקון מלגזות

מה חשוב לחפש בשרות תיקון מלגזות?

תיקון מלגזות הוא שרות מקצועי. כשמחפשים מקום שבמבצע תיקון מלגזות כדאי לקחת בחשבון כמה דברים:

התאמה לסוג המלגזות שלכם – ראשית לפנות לאנשי מקצוע, אשר מנוסים בטיפול בסוגי המלגזות שבהם אתם משתמשים. אם אלה מלגזות חשמליות או דיזל, מלגזות של יצרנים ספציפיים וכדומה.
התמחות – חברה שעוסקת בתיקון מלגזות או חברה בעלת ניסיון רב בתחום המלגזות, עדיף על מי שעוסק בסוגי רכבים שונים.
זריזות – עבור עסקים רבים מלגזה היא כלי עבודה קריטי, לפעמים גם בשימוש יומיומי בתהליכי עבודה מרכזיים. כל השבתה שלה, מפריעה לפעילות השוטפת ופוגעת בפרודוקטיביות. לכן, חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע זמינים לפניות, שמגיעים אליכם לעסק במהירות עם כל ציוד התיקון הנדרש ומבצעים תיקונים בזריזות. כמובן, עשויים להיות גם תיקונים מורכבים במיוחד, אשר יחייבו את הבאת המלגזה למוסך.
חלפים מקוריים – כדאי לבדוק, האם אנשי המקצוע משתמשים בחלפים מקוריים. חלפים כאלה עשויים להיות יקרים יחסית וזה היבט שתרצו לדעת מראש. לא פחות חשוב – אלה יהיו בדרך כלל חלפים איכותיים יותר. כתוצאה מכך, הם עשויים אף לתרום לצמצום התקלות בהמשך.
מלגזה חלופית? – בלקיחת המלגזה לתיקון במוסך, האם מקבלים מלגזה חלופית? במידה וכן, תוכלו לצמצם בעזרתה את הפגיעה בפעילות השוטפת.

תיקון מלגזות - השיקול הכספי

נקודות רבות נכנסות לתמונה בתיקון מלגזות, מההיבט הכספי. למשל: תיקון מקצועי וטוב עשוי לחסוך את הצורך לרכוש מלגזה חדשה. תיקונים חוזרים לצד הנזקים הכספיים של ההפרעה לפעילות העסק, עשויים לא להשתלם. יכולות להיות גם תקלות חמורות במיוחד או כאלה שבהן התיקון יקר מהרגיל. במקרים כאלה כדאי לעשות הערכת מצב ואולי לרכוש מלגזה חדשה. את המלגזה המקולקלת אולי לא ירצו לרכוש מכם לשם תיקון ושימוש בה, אך ייתכן שירצו לרכוש אותה כמקור לחלפים. במבט רחב יותר, תיקון מלגזות הוא חלק משיקולי עלות הבעלות הכוללת על המכשיר.

תיקון מלגזות בגישה פרואקטיבית

עסקים שמשתמשים במלגזות באופן נרחב, היו רוצים להזדקק כמה שפחות לשירותי תיקונים, למרות שיוכלו לסייע לכם בכך, מאחר שהם מציעים גם שירותי תחזוקה שונים וייעוץ בנושא זה. באמצעות תחזוקה איכותית וקבועה, ניתן לצמצם את תדירות הופעת התקלות וחומרתן. התחזוקה תספק הזדמנות לזהות תקלות שונות, עוד בשלב התפתחותן הראשוני.

זהו לרוב שלב שבו תיקון המלגזה קל יחסית וכמה שפחות יקר. התחזוקה חשובה לא רק לשם מניעת נזקים כספיים, אלא גם למניעת תאונות עקב כשלים במלגזה. כך שתחזוקה קבועה כולל בדיקות, היא המפתח לביצוע תיקוני מלגזה פרואקטיביים. כך גם חוסכים בהוצאות רבות לאורך זמן וגם ממקסמים את התועלת מהמלגזה. ניתן ומומלץ לעשות פעולות תחזוקה כאלה, גם ובמיוחד לקראת טסט למלגזה.

בשורה התחתונה, כדאי תמיד לחשוב על שני אלה ביחד: מלגזה איכותית, לצד שרות תיקונים איכותי.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

הצהרת נגישות עסק

רמפה, חניה נגישה.
מדרך- אבן סימון.
פעמון כניסה.

שם של רכז נגישות: נסיה יפרח

אימייל: nesyaif@lubinski.co.il
טלפון: 03-6710341