תחזוקת מלגזות- מה צריך לדעת

תחזוקת מלגזות- מה צריך לדעת

מלגזה - אחד הכלים החשובים ביותר לעסק

עסק שרגיל לעבודה איכותית של מלגזה לא יכול להסתגל לעבודה בלעדיה. מדובר בעובדה יבשה וברורה עבור כל מי שהתרגל לעבודתו האיכותית של הכלי ששינה ללא היכר את פני התעשייה במאה העשרים והעשרים ואחת, מאז המצאתו לפני בדיוק מאה שנים.

המלגזה, שתפקידה הוא למעשה הרמת משקלים כבדים והובלתם בצורה נוחה, מייעלת ומקלה על תהליכי ייצור, פריקה וטעינה, ניהול מחסן ועבודות רבות אחרות במרחב התעשייתי והמסחרי.

בהתחשב בחשיבותן של מלגזות בעולם התעשייה ובעולם המסחרי המודרני, ברור שכל עסק שבבעלותו מלגזה אחת או יותר צריך לשאוף לשמור על מלגזותיו ברמה הגבוהה ביותר, בלי תקלות שתשבשנה את עבודת העסק כולו.

בשביל זה צריך לדעת את כל מה שאפשר לדעת על תחזוקת מלגזות, ואנחנו כאן כדי לעזור גם בתחום זה.

כיצד מקפידים על תחזוקת מלגזות בצורה הטובה ביותר?

הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לדעת ולזכור לגבי מלגזות ככלל הוא שבסופו של דבר מדובר בכלי רכב. אמנם מדובר גם בכלי עבודה, ואמנם יכולותיה המוטוריות הן מוגבלות יחסית והן קשורות ישירות לעבודתה וייעודה, אבל נופתע לדעת שחלק ניכר מהתקלות הקשורות למלגזות ככלל קשורות במידה רבה למנגנוני הרכב שלה.

מלגזה לא יכולה לעבוד בצורה איכותית אם היא לא יכולה להתנייד מנקודה לנקודה, ועל כן חשוב מאוד להקפיד על תחזוקתם של כלל מנגנוני ההיגוי במלגזות שלנו. הדבר נכון לכל חלק וחלק מן המנוע ועד ההגה, ומה שאתם צריכים לעשות הוא להקפיד על טיפולים שבועיים במלגזה כרכב, טעינה קבועה (במקרה של מלגזה חשמלית) או טיפולי מנוע (למלגזת דיזל), וכל בדיקה וטיפול אחרים שרלוונטיים למלגזה ככלי רכב.

בכל הנוגע למנגנוני ההרמה השונים, הטיפול והתחזוקה תלויים במידה רבה בסוג המלגזה ובדגם שלה. עם זאת, ישנם כמה קווים מנחים הנכונים לתחזוקת מלגזות מכל סוג, והם קשורים בעיקר לשימוש נכון במלגזה. לכל מלגזה מוגדרים משקלי גג, ויש סיבה שהם מוגדרים כפי שהם מוגדרים.

כשאנחנו משתמשים במלגזה בחוסר אחריות וחורגים מהמשקלים המותרים (או לצורך העניין מבצעים כל חריגה אחרת מהנחיות היצרן), אנחנו מסתכנים במידה רבה בשחיקתה עד הריסתה הסופית של המלגזה.

זכרו – שימוש לא נכון אחד ככל הנראה לא יהרוס את הכלי, אבל אם נהפוך את השגיאה להרגל אנחנו נהרוס את הכלי החשוב והיקר בעסק שלנו עד מהרה.

קידמה ציוד לתובלה – הכתובת שלך עבור כל תקלה ובדיקה, רק תפתח קריאה

בכל אופן, החלק שהוא אולי החשוב ביותר בכל הנוגע לתחזוקת מלגזות הוא להחזיק בחיוג מהיר שירות איכותי ומקצועי של תחזוקה ובדיקה, שיוכל לבצע עבורנו כל בדיקה רלוונטית במנגנוני ההרמה או ההנעה וההיגוי של המלגזה. השירות שלנו – קידמה ציוד לתובלה – הוא השירות האיכותי והמוביל בתחום זה. כל מה שאתם צריכים הוא לפתוח קריאה, ואנחנו נבוא בהקדם האפשרי בשביל לעזור לעסק שלכם לחזור לעבודה במאה אחוז.

אולי יעניין אותך גם:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

הצהרת נגישות עסק

רמפה, חניה נגישה.
מדרך- אבן סימון.
פעמון כניסה.

שם של רכז נגישות: נסיה יפרח

אימייל: nesyaif@lubinski.co.il
טלפון: 03-6710341