מכירת מלגזות

מלגזות מהוות ככלי ההעמסה ושינוע של ציוד, אשר משמש לא מעט מפעלים וחברות מענפים שונים בתעשייה. המלגזות הן למעשה כלי ממונע אשר משמש למרחקים קצרים ומאפשר שינוע של ציוד במשקלים שונים. כל מי שמתחיל בחיפוש אחר מלגזה, עתיד לגלות סוגים שונים של מלגזות אשר נבדלות בתכונות שלהן, בשימושים עבורם הן מיועדות ועוד.

כך יוצא, שלפני שיוצרים קשר עם חברה אשר מציעה שירות של מכירת מלגזות, ההמלצה היא להבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים מאותה המלגזה כגון: מהו גובה המשקל המקסימאלי עבורו היא אמורה לשמש, אפשרות הנשיאה הרצויה, גובה התקציב אותו תבקשו/ תוכלו להקצות עבור המטרה ועוד.. כאשר, ככל שהבנת הצרכים תהיה יותר מעמיקה, כך יהיה פשוט יותר למצוא את המלגזה המתאימה.

סוגים שונים של מלגזות

כאמור, ישנם סוגים שונים של מלגזות ולכן, לפני בחירת מלגזות למכירה, ההמלצה היא להכיר את כל הסוגים ואת ההבדלים ביניהם ובין היתר:

 • מלגזות חשמליות – מלגזות חשמליות הן מלגזות אשר פעולתן מתבססת על מנוע חשמלי. היתרונות של מלגזות אלו הם: פעולה שקטה, התאמה לעבודה בשטחים קטנים וסגורים כמו מחסנים, בטיחות ויציבות גבוהה.
 • מלגזות דיזל – מלגזות אשר נחשבות לעוצמתיות וחזקות במיוחד. בכוחן לשאת משקלים גבוהים וניתן לעבוד איתן גם בשטח חוץ מסוימים ולא רק בשטחי פנים.
 • מלגזות שדה – מלגזות שדה נחשבות לחזקות וניתן לעבוד איתם גם בשטחים חיצוניים שהינם לא סלולים. פעולת מלגזה זו מתבססת על סולר והיא נחשבת לחסכונית.
  בנוסף, קיימת אפשרות להחליט אם לקנות מלגזות חדשות או מלגזות משומשות יד שניה.

דגשים אשר ישפיעו בחירת מלגזה

מעבר לקבלת ההחלטה לגבי סוגי המלגזות, חשוב לשים דגש על פרמטרים נוספים אשר יסייעו בבחירה הנכונה:

 • מספר הגלגלים – ישנן מלגזות עם 3 גלגלים ומלגזות עם 4 גלגלים, כאשר למלגזות בעלות 4 גלגלים יש יכולת הרמה גדולה יותר.
 • פליטת רעלים – חשוב לבדוק אם המלגזה הנבחרת פולטת רעלים, מכיוון שבמקרה כזה, היא פחות תתאים לשימוש בחללים פנימיים.
 • משקל – כדאי לבדוק מהו המשקל המקסימאלי אותו המלגזה יכולה לשאת – זאת בהתאם למשאות אותן אתם מעוניינים שהיא תישא בעבורכם.
 • יכולות ההרמה – חשוב לבדוק מהן יכולות ההרמה של המלגזה – הנתון הזה אמור להתבסס על מהלך העבודה המתוכנן עם אותה המלגזה.
 • מותג – מומלץ לוודא גם מי המותג אשר עומד מאחורי המלגזה, האם מדובר במותג בעל שם ומוניטין – יש לקחת בחשבון כי המותג יכול להצביע במידה רבה על טיב ואיכות המלגזה.
 • מחיר – כמובן, גם מחיר המלגזה יכול להשפיע במידה רבה על הבחירה, כאשר טווח המחירים הינו רחב. אבל, מכיוון שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה, קיימת חשיבות גבוהה לעשות סקר מחירים מקדים לפני שמקבלים את ההחלטה.
  דגש על כל הפרמטרים הללו יאפשר לבחור בסופו של דבר את בחירת המלגזה האופטימאלית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333