מה צריך לדעת כשמשכירים מלגזה

השכרת מלגזות

שימוש במלגזה הינו דבר אופייני מאוד לעסקים בהם יש צורך לשנע חבילות גדולות ורבות ממקום למקום. המלגזה מקלה מאוד על עבודות השינוע ואף מסייעת לעשות זאת במינימום זמן. אם כך, מדוע לא רואים את המלגזה בכל בתי העסק? מסיבה פשוטה; לא כל עסק יכול לאפשר לעצמו – מבחינה כלכלית – להוציא כסף על רכישת מלגזה. על כן, המציאו לכך פתרון גאוני – השכרת מלגזות.

אין צורך לרכוש מלגזה במחיר מלא ולהיתקע איתה עד מאה ועשרים, אלא ניתן פשוט לפנות לחברה
שמשכירה מלגזות ולשכור ממנה מלגזה לתקופת הזמן הנדרשת, תמורת מחיר מסוים הנקבע לפי יום או לפי חודש.

אין צורך לרכוש מלגזה במחיר מלא ולהיתקע איתה עד מאה ועשרים, אלא ניתן פשוט לפנות לחברה
שמשכירה מלגזות ולשכור ממנה מלגזה לתקופת הזמן הנדרשת, תמורת מחיר מסוים הנקבע לפי יום או לפי חודש.

מלגזה בעסק – למה זה כל כך כדאי

מלגזה היא מכשיר שיכול מאוד לשדרג את העסק ולמה? הרי מהי מלגזה? המלגזה היא מכשיר ממונע שמיועד לשנע מוצרים ולהרים אותם לגובה. על כן, ניתן בעזרת המלגזה לייעל תהליכי עבודה ולקצר אותן והכי חשוב, לחסוך בכוח אדם וכתוצאה מכך גם במשכורת עבורם.

כמו כן ובנוסף לכך, מאפשרת המלגזה שימוש יעיל יותר במרחב העבודה הקיים, בדגש על שטחי האחסון. וזאת, בשל היכולת של המלגזות לערום משקלים גדולים מאוד אחד על גבי השני מה שלמעשה חוסך במקום ומאפשר שליפה מהירה של סחורה.

אילו סוגי מלגזות קיימים בשוק?

כאשר מתעניינים לגבי מלגזות – בין אם לצורך רכישה ובין אם לצורך השכרה – חשוב להבין קודם כל לקראת מה הולכים. כלומר, אילו מלגזות קיימות בשוק ומהו המבחר העומד לרשות אלה שמבקשים לשכור מלגזה או לרכוש אחת כזאת. להלן שלושת סוגי המלגזות הקיימים בשוק –

מלגזה חשמלית – זו מלגזה קומפקטית יחסית המונעת בחשמל ושיני ההרמה שלה מחוברות אל גוף המלגזה. בשל ממדיה הקטנים וכן בעקבות העובדה כי היא אינה פולטת חומרים מזהמים, היא נחשבת לאידיאלית לצורך עבודה במרחבים סגורים כמו חנויות ומחסנים.

מלגזה טלסקופית – זו מלגזה אשר מונעת בדרך כלל בסולר והשיניים שלה – שיני ההרמה – מחוברים לזרוע נשלפת. בעזרת הזרוע הזו היא מסוגלת להגיע למקומות גבוהים ולהטעין על עצמה סוגי מטענים שונים.

מלגזה ידנית – זו מלגזה המונעת באופן ידני ובכוח שריריו של האדם המפעיל אותה. גם בהן יש אפשרות של הרמת משאות באמצעות מערכת חשמלית או על ידי מערכת מנופים.

צריכים מלגזה אך אין תקציב? שירות השכרת מלגזות בדיוק בשבילכם!


כפי שנאמר קודם, מלגזה יכולה מאוד לייעל את העבודה בבית העסק, אך לא לכולם יש את האפשרות הכלכלית לרכוש מלגזה. בדיוק לכן הומצא השירות של השכרת מלגזות. השכרת מלגזות הינו פתרון מושלם עבור אלה שאינם יכולים לרכוש מלגזות מכל סיבה שהיא והוא כולל גם יתרונות רבים –

– השכרה לטווח קצר – אם אין לבית העסק באופן קבוע הזמנות גדולות הזקוקות לשינוע, ניתן לשכור מלגזה לטווח קצר ורק לצורך ביצוע עבודה זו מבלי להיתקע עם כלי רכב שאינו מגיע לשימוש.

חסכון בהוצאות – השכרת מלגזות מאפשרת לחסוך בהוצאות של תחזוקת מלגזה ומצד שני, ליהנות משירות המלגזה רק בעת הצורך.

התאמת דגמים – בעת השכרת מלגזה ניתן לבחור את הדגם המתאים ביותר לצורך העבודה הספציפית ולא להתחייב לדגם מסוים שלא יתאים לכל סוגי העבודות.

רגע לפני שאתם שוכרים מלגזה

דבר אחרון שחשוב לזכור לפני שפונים לשכור מלגזה הוא, לפנות כמובן לבית עסק המחזיק ברשותו מגוון גדול של מלגזות ויודע להפנות אל סוג המלגזה המתאים ביותר למטרה. כמו כן, יש לשים לב שאכן מדובר במקום מקצועי ואמין שמשכיר רק מלגזות מתוחזקות ובטיחותיות

אולי יעניין אותך גם:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333