השכרת מלגזות

המלגזה היא כלי רכב שנחשב מאוד פופולארי בתעשייה. היא מסייעת לקצר מהלכים, לייעל את יום העבודה ולהגן על ביטחון העובדים. באמצעות המלגזה ניתן לשנע בקלות מטענים כבדים וגדולים למרחקים קצרים, לייעל מגוון משימות ולשמור על בטיחות העובדים, כאשר זרועות פלדה מטעינות, נושאות ופורקות את הציוד. מכאן שמלגזה היא חלק מהותי מהנוף היומיומי של עולם המסחר והתעשייה, של מחסנים ומפעלי ייצור, ועל כן מדובר בכלי מאוד מבוקש, כך שטוב לדעת שבין היתר אפשרי למצוא מגוון סוגי מלגזות שמיועדים להשכרה.

השכרת מלגזות

מלגזות להשכרה

רכישת מלגזות היא לאו דווקא האופציה הטובה ביותר. אז נכון, אם העסק שלכם גדול והוא מבצע כמות גדולה של פרויקטים כל הזמן, אם העבודות שמתבצעות בו הן עבודות קבועות שדורשות את אותן המלגזות ואם יש לכם את התקציב לכך כדאי לכם לקנות מלגזות לעסק. אבל מה אם אתם עסק בתחילת דרכו שרוצה להתפתח ולגדול וכרגע אין לו תקציב לקניית מלגזות וגם אין הצדקה לכך? מה אם מדובר על פרויקט אחד לטווח קצר או פרויקטים קצרים בודדים שלא מצדיקים רכישת מלגזות?

בדיוק בשביל זה יש מלגזות להשכרה

לכל המצבים הללו ועוד רבים אחרים יש מלגזות להשכרה. אתם לא צריכים לקחת הלוואות גדולות בשביל להתחיל ולפתח את העסק ואתם לא צריכים להסתמך על טובות של קולגות או לשבור את הראש איך לפתור בעיות בעבודה. כל מה שאתם צריכים אלו מלגזות להשכרה, מלגזות איכותיות שיתנו לכם מענה מקיף ויחסכו מכם לא מעט דאגות והתחייבויות ארוכות טווח. אין ספק שהעבודה תהיה יעילה יותר והעסק יתפקד בצורה מעולה..

צריכים מלגזה אך אין תקציב? שירות השכרת מלגזות בדיוק בשבילכם!

מלגזה יכולה מאוד לייעל את העבודה בבית העסק, אך לא לכולם יש את האפשרות הכלכלית לרכוש מלגזה. בדיוק בגלל זה הומצא השירות של השכרת מלגזות. השכרת מלגזות הינו פתרון מושלם עבור אלה שאינם יכולים לרכוש מלגזות מכל סיבה שהיא והוא כולל גם יתרונות רבים:

השכרה לטווח קצר

אם אין לבית העסק באופן קבוע הזמנות גדולות הזקוקות לשינוע, ניתן לשכור מלגזה לטווח קצר ורק לצורך ביצוע עבודה זו מבלי להיתקע עם כלי רכב שאינו מגיע לשימוש.

חסכון בהוצאות

השכרת מלגזות מאפשרת לחסוך בהוצאות של תחזוקת מלגזה ומצד שני, ליהנות משירות המלגזה רק בעת הצורך.

התאמת דגמים

בעת השכרת מלגזה ניתן לבחור את הדגם המתאים ביותר לצורך העבודה הספציפית ולא להתחייב לדגם מסוים שלא יתאים לכל סוגי העבודות.

השכרת מלגזה לייעול העבודה

לצד העובדה שהמלגזה מאוד יעילה ואין לה תחליף, נחדד שאין זה הגיוני לרכוש אחת רק עבור צורך נקודתי, וזאת כי אין מדובר בציוד פשוט שהגיוני להשתמש בו ולאחר מכן לאחסן בפינה, ועל כן עסקים רבים למדו שאם מתעורר צורך זמני, הם לא קונים מלגזה ובטח שלא מוותרים עליה, אלא הם פשוט מאוד שוכרים אחת.

באופן שכזה ניתן לייעל את יום העבודה, להכניס שינויים רצויים, למנוע הוצאות מיותרות, לבצע במהירות משימות מורכבות ואף להעניק שירות טוב יותר ללקוחות. כך שאם פתאום נוצר עומס בעבודה ומתעורר צורך נקודתי במלגזה, טוב לדעת שניתן להיעזר בשירותי השכרת מלגזת.

השכרת מלגזות קידמה

רגע לפני השכרת מלגזות, הכירו את המלגזות האיכותיות שלנו

תוהים איזו מלגזה עדיפה? ובכן חשוב לפנות לבית עסק מקצועי שמחזיק בהיצע גדול ויודע להפנות אל עבר הסוג האידאלי ביותר, ופה נעצור לערוך היכרות עם שני סוגים איכותיים שמעניקים מענה ייחודי, כל אחד בהתאם למבניות ולתכונות שמאפיינות אותו: הכירו את מלגזות Hyundai ומלגזות Jungheinrich.

מלגזות Hyundai – יש מלגזות Hyundai חשמליות ויש מלגזות Hyundai ידניות, ואף ניתן למצוא מלגזות שמתאימות למגוון משקלים, שמציעות שלל מנועים ואף קיימים מספר דגמים חדישים, כאשר באופן כללי ניתן לומר שמלגזות Hyundai מאופיינות ברמת בטיחות מאוד גבוהה, מציעות הנדסת אנוש חדישה ומנועים שנחשבים "ירוקים".

מלגזות Jungerheinrich – גם פה מדובר באיכות מאוד גבוהה, כאשר בין היתר מלגזות Jungheinrich מאפשרות ליהנות מיתרון ייחודי – טכנולוגיית AGV שמציעה תפעול ללא נהג פיזי, אלא התפעול הנו אוטומטי. עוד חידוש מבית החברה נוגע למערכת מיניאטורית שיודעת לנוע על המדפים וללקט בזמני שיא מגוון מוצרים. כמו כן, פה ניתן למצוא מלגזות קטנות שמאפשרות תנועה נוחה במעברים שנחשבים צרים – יתרון חשוב עבור מגוון מקרים.

רגע לקראת השכרת מלגזה

עומדים לבצע השכרת מלגזה? חשוב לשכור ממקום שנותן ייעוץ מקצועי, מיכווין למלגזה המתאימה ביותר, שעובדת כהלכה ומתוחזקת באופן שוטף, ומקפיד על מחירים טובים וכמובן שמציע מנעד איכותי, משמע מלגזות שמבטיחות רמת בטיחות מאוד גבוהה, סביבת ישיבה נוחה, ביצועים טובים, נוחות תפעול, שדה ראייה רחב וכדומה. מכאן שאם אתם צריכים מלגזה איכותית ומבקשים מענה מדויק ומידי, אנו מזמינים אתכם להיעזר בהיצע שאנו מחזיקים ובייעוץ המקצועי שאנו תמיד שמחים להעניק.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333