איזה ציוד הרמה קיים

איזה ציוד הרמה קיים

ציוד הרמה מאפשר הגעה בטוחה לגובה מסוים מעל פני הקרקע. הציוד נמצא בשימוש קבלני ביצוע, חברות לוגיסטיקה, מפעלים ואולמות ייצור. את הציוד ניתן להשיג בדגמים שונים ולהשתמש בו לצרכים מגוונים:


במות מספריים – אלו במות הרמה נפוצות המשמשות לצורך הרמה וכמשטח עבודה. בניגוד לציוד שבו ניתן להשתמש על מנת להרים את העובדים לגובה מסוים בלבד, על גבי במות הרמה יש מספיק מקום גם לציוד ולאביזרים. במות מספריים משמשות בעיקר להרמה של ציוד במשקל בינוני. בנוסף, ניתן להשתמש בהן כבסיס למעליות במשקל יחסית נמוך.

במות ניידות – זהו ציוד דינאמי וגמיש שנמצא באולמות תצוגה, מחסני ייצור ומחסנים לוגיסטיים סגורים. במות ניידות כוללות מנגנון שינוע והן מאפשרות נשיאה של מטען במשקל בינוני. היתרון של הבמות בא לידי ביטוי בבלימת חירום.

במות זרוע טלסקופית – כאן מדובר על ציוד הרמה שמתחלק לשני סוגים שונים. הסוג הראשון מתייחס לבמות הרמה עם זרוע טלסקופית ישרה, בעוד הסוג השני הוא של במות הרמה עם זרוע טלסקופית עם מפרק. במות עם זרוק טלסקופית ישרה הן יעילות בשינוע למקומות גבוהים במיוחד. מנגד, במות זרוע טלסקופית עם מפרק מאפשרות לעקוף מכשולים.

מלגזות – מלגזות מסוגלות להרים משקל כבד לגובה רב. קיים מגוון רחב של מלגזות וכל אחת מהן מתאימה לסוג עבודה שונה. בין המלגזות תוכלו למצוא מלגזות חשמליות, מלגזות אדם הולך, מלגזות היגש, מלגזות דיזל ועוד. לכל מלגזה תכונות שונות ולכן חשוב להתאימה לצרכים שלנו.

איך בוחרים ציוד הרמה?

יש כמובן עוד סוגים נוספים של ציוד הרמה, אך הבמות המופיעות לעיל אמורות לתת מענה על רוב הצרכים הלוגיסטיים והמסחריים. השאלה היא איך בוחרים ציוד מתאים ועל מה כדאי לשים דגש. הטיפ בהקשר הזה הוא לקבל המלצות מאנשי מקצוע ולהתאים את הציוד לאופי הפרויקט. יש להשוות בין במות, סלי הרמה, מתקני הרמה בואקום, מלגזונים וכמובן ליפטרים, עגורנים ומנופים. המתקן אמור להתאים לצרכי העסק ולעמוד בתווי תקן מחמירים מבחינת בטיחות והפעלה.

את ההפעלה של ציוד הרמה מבצעים על פי הוראות היצרן. ניתן לבדוק את המפרט הטכני של הציוד לפני שרוכשים אותו, או לקבל ייעוץ על גובה ומשקל ההרמה הנדרשים. הבחירה בציוד אמורה לשרת את הלקוח לאורך זמן. הציוד מיוצר על ידי חברות שונות והוא ניתן להשכרה לתקופות קצרות.

אולי יעניין אותך גם:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

הצהרת נגישות עסק

רמפה, חניה נגישה.
מדרך- אבן סימון.
פעמון כניסה.

שם של רכז נגישות: נסיה יפרח

אימייל: nesyaif@lubinski.co.il
טלפון: 03-6710341