אביזרים נלווים למלגזות

לעיתים ישנו צורך מיוחד בציוד הרמה ושינוע ושינוע אותו יש להצמיד למלגזה. קיימים אינספור סוגים שונים של אביזרים להתאמה אישית לכל צורך. נשמח לייעץ ולהתאים לך את האביזר הנכון ביותר לצורכי העמסה.

חבק הידראולי

לכל מלגזה יש אפשרויות רבות לחבר אליהן תוספות על מנת לבצע את העבודה שלשמה נועדו ולכן יש להבטיח שהחיבור יהיה הרמטי ועוצמתי, כדי לאפשר זאת. החיבור ייעשה באמצעות תוסף הנקרא חבק הידראולי שמתחבר למערכת ההידראולית של המלגזה ולכן חייב לעמוד בדרישת הדיוק בחיבור ובהפעלה ללא תקלות.

את זה אפשר להבטיח על ידי חבקים של חברות מובילות שאיכות הייצור שלהן אינה מוטלת בספק, בדיוק כמו המלגזות עצמן. מתחבר למלגזה, מתפעול ע"י חיבור למערכת הידראולית של המלגזה, החבק מאפשר חביקה והרמה של מטענים שונים , קיים בצורות שונות כגון להרמת משאות שונים וניתן לשלב גם מנגנון הפיכה.מצדו האחד הוא סטטי בחיבור ומצדו השני חייב להיות גמיש במידה מספקת על מנת לאפשר למכשור המחובר אליו טווח פעולה רחב וללא קריסות וכשלים.

אביזרים נלווים

מה אפשר לעשות עם חבק הידראולי?

עומס העבודה שמוטל על המלגזה גדול והיא נדרשת לבצע פעולות שונות בעצימות גבוהה ובאמינות מוחלטת. חבק הידראולי מתחבר למלגזה על מנת לבצע פעילויות שונות ועל כן חייב להיות באיכות גבוהה כדי למנוע תקלות וקריסות של ציוד ורמפות שהמלגזה מטפלת בהם. החבק עשוי בדרך כלל ממתכות איכותיות כמו נירוסטה ואחרות כדי להבטיח היצמדות מלאה למלגזה ולכל חלק שאליו המלגזה מתחברת על פי החלטתכם.

ממקם שיניים

מתחבר למלגזה בפלטת ההרמה, מופעל ע"י חיבור למערכת ההידראולית ומאפשר שינוי הידראולי של מיקום הקלשונים (שיניים) בצורה של פתיחה וסגירה, קיים במגוון צורות להתאמה מרבית לצרכי הלקוח.

מהפך מיכלים

מתחבר למלגזה , מתופעל ע"י חיבור למערכת ההידראולית של המלגזה,
מאפשר הפיכה של מיכלים (דולבים) לצורך ריקון ושפיכה .

מהפך מיכלים

שיניים נחלצות (דאבל דיפ, Double Deep)

מנגנון חליצת שיניים לטובת העמסת משטחים בעומק המידוף (מידוף כפול),
מנגנון קלשונים נחלצים המתחבר לפלטת ההרמה ומאפשר שליפה של שמטחים בעומק כפול .

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333