התקשרו עכשיו
 
072-3307083
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד הרמה ושינוע

 
 
 
 
 
כאשר יש צורך להגיע להרים אנשים לגבהים גבוהים במיוחד קיימים מספר פתרונות. כיצד לתכנן מידוף שיאפשר לי שימוש בסחורה באופן מיטבי? לצורך כך קיימים פתרונות ועזרים כמו ציוד הרמה ושינוע, לדוגמה: במות הרמה, סלי צריח, מלקטות ומלגזות אדם עולה, המאפשרות לי ללקט מוצרים ואריזות בגובה רב ובכך לנצל את המחסן שלי טוב יותר.
 

 
החשיבות של ציוד הרמה ושינוע ברורה לכל מי שעוסק בתחום של שינוע, הובלות ולוגיסטיקה, ללא ציוד מן הסוג הזה, כמעט ובלתי אפשרי לבצע עבודות הרמה לגובה. יתרה על כך, סוג הציוד משפיע על אופי ההרמה ועל משך הפרויקט. במקביל, אותו ציוד בדיוק קובע עד כמה יהיה בטיחותי לבצע פעולות של הרמה לגובה, מי יצליח לשנע מכולות כבדות ובמה זה יהיה כרוך מבחינת השקעה של משאבים ושל זמן.

על הרקע הזה, ניתן להבין בצורה טובה יותר את החשיבות של הציוד. מכאן והלאה, כל שנותר הוא גם לדעת לאיזה פרמטרים כדאי להתייחס על מנת לבחור אותו בצורה האידיאלית.


 
 
ציוד הרמה
 
 
 
 
איך בוחרים ציוד הרמה ושינוע?
 
 
 
 
 
 
שינוע מוצרים
 
 
 
הדבר הראשון והמובן מאליו, אשר עבורו מיועד ציוד שינוע הוא – איך לא – שינוע של מוצרים. העברת מוצרים כבדים בנוחות ממקום למקום, תוך כדי הרמה שלהם לגובה הרצוי לקראת הפריקה
 
 
 
 
 
 
 
הרמת משאות או אנשים
 
 
 
בעזרת ציוד שינוע ניתן להרים לגובה מוצרים שאנו מעוניינים למקם במקומות גבוהים כמו מדפים במחסן וכו'. כמו כן, ניתן להשתמש בציוד לצורך הרמת אנשים – עובדים. לעיתים מדובר על הרמת בני אדם לצורך ביצוע עבודות וללא תוספת של מוצרים כבדים
 
 
 
 
 
 
 
דחיפת מוצרים
 
 
 
נתון זה הינו יתרון גדול של המלגזות למיניהן.

בעזרת הפונקציה הזו ניתן למקם על מדפים בקלות את המוצרים שעל המלגזה מבלי שיהיה צורך להרים לשם בן אדם כלל
 
 
 
 
 
 
 
 

 

איך בוחרים ציוד הרמה ושינוע?

 
 
 
החשיבות של ציוד הרמה ושינוע ברורה לכל מי שעוסק בתחום של שינוע, הובלות ולוגיסטיקה, ללא ציוד מן הסוג הזה, כמעט ובלתי אפשרי לבצע עבודות הרמה לגובה.

יתרה על כך, סוג הציוד משפיע על אופי ההרמה ועל משך הפרויקט. בחירה נכונה של ציוד הרמה ושינוע צריכה להישען על מספר פרמטרים. ראשית, צריך לבדוק את המפרט המלא של הציוד. באמצעות המפרט המתואר על ידי היצרן, ניתן לדעת למשל לאיזה גובה מגיע כל סוג של ציוד וכאמור גם מה אפשר או אי אפשר להרים אותו. שנית, יש לברר לגבי הפעלה של ציוד הרמה או ציוד שינוע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא את כל סוגי הציוד מפעילים באותה דרך.

בפועל, יש הבדלים בין רמת הרישוי הנדרשת עבור הפעלה של ציוד הרמה כזה או אחר. כמו כן, ציוד שינוע צריך להיות מופעל על ידי בעל רישיון רלוונטי. ברוב המקרים, זה למשל מה שבודקים לפני שבוחרים מלגזה רגילה, מלגזת אדם הולך וכן הלאה.


 

כמה עולה ציוד הרמה ושינוע?

 
 
 
סוגיית המחיר חשובה מאוד עבור השוואה בין סוגים שונים של ציוד הרמה ושינוע. מצד אחד, המחיר הוא כמובן לא הדבר החשוב ביותר – כי יותר חשוב שהציוד יהיה בטיחותי, אמין ונוח לתפעול. מצד שני, אין סיבה לחרוג מתוך מסגרת התקציב גם אם לא רוצים להתפשר על הביצועים ועל התוצאות. אז כדי לשלב בין הדברים הללו, יש צורך להיכנס אל עובי הקורה ולבדוק את פערי המחירים. בשלב הזה, רצוי גם ליצור קשר עם המומחים של קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ ולבסס את הבחירה היטב.


 
לקידמה יש את מגוון הפתרונות לכל צורך הרמה שקיים, החל מבמות הרמה ידניות, דרך מלגזות שמתאימות לסלי הרמה ועד מלקטות גובה רב. לקידמה ניסיון רב שנים בתכנון יד ביד ביחד עם הלקוח של המחסן האידיאלי. נשמח לעזור לייעץ ולתכנן ביחד אתכם את המחסן המושלם בשבילכם שיתאים לכלים המצוינים שלנו.

תיאום פגישת ייעוץ בנוגע לתכנון המחסן שלך בעמוד צור קשר או בטלפון -