התקשרו עכשיו
 
072-3307083
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HYUNDAI מלגזות

 

מלגזות Hyundai

עסקים רבים עושים שימוש במלגזות ברמה היום יומית, הן מסייעות בשינוע משאות ממקום למקום, בסידור סחורה, בטעינה ופריקה לפני ולאחר הובלה והיתרון שלהן הוא היכולת להיכנס למקומות קטנים יחסית ולבצע את המוטל עליהן. יש חברות שונות שמייצרות מלגזות ואחת המובילות היא חברת יונדאי. אין מי שלא שמע על יונדאי בהקשר של רכבים פרטיים אך מסתבר שגם לתעשייה היא תורמת לא מעט וחטיבת המלגזות שלה נחשבת למובילה בתחום.

יונדאי מספקת מלגזות חשמליות לצרכים שונים, עם יכולת נשיאת משקלים משתנה, עם מנועים בנפחים שונים וכמובן, בגדלים שונים שמתאימים למתארים שונים של עסקים. בחירה באחת ממלגזות יונדאי היא בחירה באיכות ובאמינות ואלפי הלקוחות המרוצים של החברה ברחבי העולם יעידו על כך.

הפרמטרים לבחירת מלגזה לעסק
  • נוחות העבודה – עבודה על מלגזה יכולה להיות שעות רבות במהלך היום ואי נוחות פיזית יכולה להשפיע על אפקטיביות העבודה של המפעיל. חשוב לוודא שהמלגזה בעיצוב ארגונומי מוצלח וששדה הראייה בה רחב ככל האפשר.
  • מהירות – למלגזה יש מערכות הידראוליות שעובדות כל זמן ההעמסה או הפריקה. ככל שהמערכת מהירה יותר כך קצב העבודה גבוה יותר וחשוב לקחת גם את זה בחשבון.
  • רעש – מלגזות נמצאות בשימוש לא פעם במחסנים סגורים, והרעש שהן מפיקות הוא קריטי לעבודה נעימה ורגועה יותר.
  • גודל המלגזה – מלגזה גדולה, מאסיבית, יקרה, חזקה ויעילה ככל שתהיה, לא תהיה פונקציונאלית לחללים עם מעברים צרים. חשוב לבחון את הצרכים של העסק לפני ההחלטה על גודל המלגזה, את יכולת התמרון של המלגזה מול סביבת העבודה שלה.
  • חיסכון אנרגטי – עוד פרמטר שצריך לקחת בחשבון גם בשל הצורך לחסוך בהוצאות וגם בשביל לשמור על איכות הסביבה. יש מלגזות עם מנגנונים שונים וצריך לבחור בהתאם לצרכים אך לשלב גם את פרמטר האנרגיה.
  • בטיחות – הבטיחות צריכה להיות כמובן מעל ולפני הכול וצריך לבחור את המלגזה עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
  • תחזוקה – מלגזה כמו כל כלי רכב צריכה תחזוקה שוטפת – טיפולים, בדיקות והחלפות חלקים. ככל שדרישות התחזוקה יהיו נמוכות יותר כך ההוצאה סביב המלגזה תהיה נמוכה יותר.

לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר!

אם אתם מחפשים מלגזה איכותית לעסק שלכם שתשרת אותו שנים ארוכות, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. מלגזות יונדאי הן דוגמא למלגזות ברמה גבוהה במיוחד בכל פרמטר.