התקשרו עכשיו
 
072-3307083
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מלגזות משומשות

 
 
 
 
 
 
המשברים הכלכליים שפוקדים לעיתים בתי עסק או מפעלים, מחייבים את הבעלים של כל אותם מחסנים ומפעלים לחשוב פעמיים בטרם יוציאו כסף על רכוש וציוד. המלגזה הינה כלי עבודה מרכזי במחסנים של היום והצורך שלה לא מתחשב בתקופות המיתון השונות, על כן הברירה שיש כיום היא רכישה של מלגזה משומשת. היה ואתם עסק קטן/ או בינוני שזקוק למלגזה ומעוניין לחסוך בהוצאות העסק, רכישת מלגזה משומשת הינה המענה האולטימטיבי עבורכם. במקום להוציא סכום רב על מלגזה חדשה שיש לה גם הוצאות כספיות גבוהות מומלץ לבחור באופציה של מלגזה משומשת שהיא איכותית וגם במחיר משתלם.
 
 
 
 
 

 
מלגזה
 
 
 
 
 

היתרונות במלגזה משומשת לעסק?

 
לכל עסק יש הוצאות רבות, גם אם מדובר בעסק גדול או קטן וכל עסק יתבקש מדי פעם לחסוך בהוצאותיו החודשיות ולהשקיע אותו באפיקים שונים שממנפים את העסק, כמו שיווק, ייצור ועוד. כשמדובר בעסקים שמרבית עבודתם תדרוש שימוש במלגזות לצורך שינוע והרמת ציוד, והם נאלצים לחסוך בהוצאות בשל בעיית תקציב, מלגזה משומשת תהייה המענה האידיאלי עבורם. הודות למלגזה משומשת אפשר ליהנות ממגוון יתרונות ומתפוקה אפקטיבית למדי שזהה למלגזה חדשה מהשקית, ממש בדומה למלגזות חדשות. מלבד יתרונות המחיר ידוע גם כי עמידותה של מלגזה משומשת כל עוד מצבה המכני טוב, יכולותיה יחזיקו לאורך זמן והיא תוכל להעניק תפוקה רבה כמו מלגזה חדשה. גם הוצאות התחזוקה תהיינה נמוכות בהשוואה למלגזה חדשה.

 

מגוון מלגזות משומשות

 
 
את מגוון המלגזות המשומשות ניתן לרכוש באחת משתי האפשרויות:
1. רכישת AS IS זאת אומרת – המלגזה תימכר כמו שהיא בהיעדר כל שיפוץ או אבחון, והלקוח ירכוש אותה במבט אחד באתר 'קידמה' לצד פירוט ומידע על כל המפרט שלה בהתאם לצרכיו.
2. רכישה לאחר שיפוץ מלא – האופציה השנייה היא רכישה של מלגזה שעברה בדיקה מקיפה ואף שיפוץ יסודי בטרם היא נמסרת ללקוח. היא עבר טיפול באזור הצינורות, גלגלים, בכיסאות שלה, צבע מחודש לפלסטיקה תקינה ועד להחלפת מצבר לחדש.

 
 

קידמה ציוד לתובלה - מלגזות טרייד אין

 
כאן תוכלו לרכוש מגוון של מלגזות משומשות שמצבן המכאני מצוין. אולם, לפני כל בחירה שלכם מתוך ההיצע הקיים, כדאי שתחפשו מלגזה שתואמת את הצרכים של העסק שלכם, שתסייע לכם להשיג את המטרות שלכם ולהפיק את היעילות המיטבית מהמלגזה שרכשתם. אלמנט חשוב הוא הקילומטראז' שעשתה המלגזה. במלגזות שמיועדות ברובן לנסיעה, הקילומטראז' הגבוה יכול להוות מכשול, על כן מומלץ לבדוק את הקילומטראז' ונתונים נוספים בטרם תרכשו את המלגזה שלכם. ב'קידמה' כל המלגזות מקורן בעסקאות מלגזות טרייד אין או שהגיעו מהשכרה ארוכת טווח, כולן תעבורנה בדיקה ראשונית ומקצועית על מנת לוודא את תקינותן ולאחר מכן הן תוצגנה לקהל הרחב.