התקשרו עכשיו
 
072-3307083
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JUNGHEINRICH מלגזות

 


מלגזות Jungheinrich

עולם הלוגיסטיקה נשען כמעט כולו על מלגזות מכל הסוגים לטובת שינוע המשטחים/המכולות/והמטענים.

המלגזות הן כלי רכב משמעותי בעבודה השוטפת של עסקים רבים, ויש להן מטרה אחת: שינוע של משאות ומטענים ממקום למקום. אך למרות שהמטרה העיקרית היא זו, ישנם סוגים שונים של מלגזות והבדלים שחשוב להכיר לפני שבוחרים מלגזה/פתרון לוגיסטי אחד או יותר לעסק. ההבדלים הם בעיקר בגודל של המלגזות, בסוג המנוע שלהן וכמובן בכושר ההרמה שלהן. חשוב להתאים את המלגזה או הפתרון הנדרש לצרכים של העסק ויש מלגזות שמיוצרות על ידי חברות שונות. אם אתם מחפשים מלגזה או פתרון לוגיסטי לעסק שלכם, מלגזות יונגהיינריך יכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים, והנה כמה מילים על חברת יונגהיינריך ועל הדרך שהיא עשתה מאז היווסדה.


קצת על חברת יונגהיינריך

החברה נוסדה בשנת 1953 ע"י מהנדס יוצא חברת STILL והפכה לאורך השנים, תוך כדי גידול אורגני, לחברה שמובילה את השוק העולמי עם ייצור שנתי של כ-120,000 יח'. מטה החברה ואחד המפעלים ממוקמים בעיר המבורג. שאר המפעלים ממוקמים ברחבי גרמניה, כאשר כל מפעל מתמחה בקבוצת משפחות שונה בעולם הלוגיסטיקה.

שני תחומים בהם מובילה החברה באופן מובהק הינם טכנולוגיית ה-AGV (Automated guided vehicles) מלגזות נהוגות באופן אוטומטי ללא מפעיל עליהן.

כמו כן, קיימים פיתוחים נוספים בתחום האוטומציה כגון מערכת ה-MINI-LOAD שהינה זרוע רובוטית שנעה על פני המדפים ומלקטת במהירות שיא את המוצרים.

התחום השני הינו ייצור עצמאי של מצברי ליתיום Li-ion, כולל פיתוח וייצור מערכות פיקוד ייחודיות אשר מנהלות באופן יעיל את פעילות המצבר בתוך המלגזה.

החברה מייצרת מלגזות עם אפשרות וראליסטית להתקנת מצבר עופרת או מצבר ליתיום עפ"י בחירה ומלגזות שמראש מותקנים בהן מצברי ליתיום באופן אינטגרלי כמו בסמארטפון ובכך משיגים מלגזה קטנה יותר עם יכולת תמרון טובה בהרבה בתוך מעברים.

בטיחות ונוחות לפני הכול!

בבואכם לבחור מלגזה לעסק שלכם יש פרמטרים רבים שאתם צריכים לקחת בחשבון, אך יש שניים שצריכים להיות מעל כולם. סביבת העבודה עלולה להיות מסוכנת למפעיל המלגזה ולכן חשוב לבחור במלגזה עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר מה שאומר הגנה מכל הצדדים, ריחוק מהרצפה ומנגנון בלימה מתקדם. בנוגע לנוחות, חשוב לוודא שיש למפעיל שדה ראייה רחב מספיק וכמובן, שהישיבה במלגזה נוחה לעבודה שעות ממושכות מה שישליך על איכות ואפקטיביות העבודה. את שני אלו ועוד יתרונות בטיחות רבים מספקות מלגזות יונגהייריך.
מלגזות צריח - EKX- Jungheinrich

מלגזות היגש- ETV-V jungheinrich

מלגזת משקל נגדי- EFG- jungheinrich