מלקטת גבוהה EK-X

דגם המלגזה של מלקטת גבוהה EK-X מצטיין במספר תכונות מרכזיות. זוהי מלגזה חשמלית, בעלת יכולת הרמה משמעותית מאד. המלגזה מיועדת לשימוש פנימי בעיקרו בתוך מחסנים, במקרים שבהם יש לשנע חפצים לגובה.  למלגזה ישנה מערכת מודולרית מיוחדת, שהופכת אותה לאופטימלית לעבודה בכל שטח פנימי, ויש לה מערכת היגוי והאצה אשר מאפשרות שליטה נינוחה ובטוחה.

 

פירוט על תכונות המלקטת

●       גובה הרמה – מלקטת גבוהה EK-X מצוידת במזלגות הרמה שיכולים להגיע עד לגובה מקסימלי של 12 מ' – הדבר הופך אותה לאופטימלית לשימוש במגוון גדול מאד של מחסנים.

●       מהירות – המהירות המקסימלית של המלקטת מגיעה עד ל 0.4 מטרים בשנייה. יש לשים לב כי המלקטת מצוידת במערכת חכמה לבקרת מהירות. כך למשל, לא ניתן להאיץ עד למקסימום, אם המלקטת מרימה משא כבד במיוחד. המלקטת מחשבת תמיד את המהירות האפשרית בהתאם למשקל שהיא נושאת, וכך תמיד שומרת על בטיחות הנהג.

●       חיישני גובה – מלקטת גבוהה EK-X מצוידת בחיישנים מיוחדים לעבודה בגובה כשהיא נמצאת במצב הרמה, לשימוש נוח ובטוח וניווט בתוך המבנים.

●       חשמל – מדובר על מלגזה חשמלית, אשר יש לה חיבור תלת פאזי לחשמל. ניתן לחבר אותה למקור של 24 V ולמקור של 48V. לאחר הטעינה ניתן לעבוד עם המלגזה שעות רבות ובכך יעילותה.

●       בלימת זעזועים – מלקטת גבוהה EK-X מצוידת במערכת חדשנית לבלימת זעזועים. המערכת מנטרלת מראש משקעים ובליטות בדרך, ומאפשרת לנהג להמשיך להפעיל את המלקטת בקלות וללא חשש.

●       לוח בקרה – המלקטת מצוידת בלוח בקרה משוכלל, אך עם זאת פשוט ואינטואיטיבי ללמידה.

●       תאורה – במידה ועובדים במקום אפל ללא תאורה, למלקטת יש מערכת תאורה פנימית משלה אשר מבוססת על נורות לד, שמאפשרות עבודה ארוכה, רציפה ובטוחה.

 

ומה עוד כדאי לדעת?

לחובבי איכות הסביבה – דעו כי מלקטת גבוהה EK-X מורכבת ברובה (90%) מחומרים ממוחזרים, וצריכת החשמל שלה נחשבת לחסכונית, ויש לה אף מצב של עבודה במצב חיסכון בחשמל במידת הצורך. מדובר על מלקטת איכותית מאד לעבודה בגובה בשטחים פנימיים, והשימוש בה נחשב לאינטואיטיבי ופשוט.