מלגזות still

המלגזות הן כלי רכב משמעותי בעבודה השוטפת של עסקים רבים, ויש להן מטרה אחת: שינוע של משאות ממקום למקום. אך למרות שהמטרה העיקרית היא זו, יש סוגים שונים של מלגזות והבדלים שחשוב להכיר לפני שבוחרים אחת או יותר לעסק. ההבדלים הם בעיקר בגודל של המלגזות, בסוג המנוע שלהן וכמובן בכושר ההרמה שלהן. חשוב להתאים את המלגזה לצרכים של העסק ויש מלגזות שמיוצרות על ידי חברות שונות. אם אתם מחפשים מלגזה לעסק שכם, מלגזות סטיל יכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים, והנה כמה מילים על חברת סטיל ועל הדרך שהיא עשתה בכמעט 100 השנים מאז היווסדה.


קצת על חברת סטיל
חברת סטיל היא מותג ובחירה במלגזות סטיל היא בחירה באיכות, אמינות ובטיחות. חברת סטיל נוסדה בשנת 1920 כשבתחילת דרכה היא עסקה בתיקון מנועים וגנרטורים חשמליים. 25 שנה מאוחר יותר היא ייצרה את העגלה החשמלית הראשונה שנקראה EK2000 ו-3 שנים אחר כך היא ייצרה את הטרקטור הגלגלי הראשון. שנה אחר כך היא החלה בייצור מלגזות חשמליות כשהראשונה היתה ה-EGS1000 והשאר היסטוריה. מאז ועד היום היא מייצרת מלגזות באיכות גבוהה מאוד, כשמה שמוביל את החברה הוא הרצון לתת מענה מקיף לצרכים הייחודיים של הלקוח כמו גם של המלגזן. כל המוצרים של החברה מיוצרים תוך הנדסת אנוש ייחודית ומתן פתרונות לוגיסטיים מלאים.

החברה מונה כיום כ-6000 עובדים והיא אחת מתוך 4 חברות בקבוצת KION שנחשבת לקבוצה השנייה הגדולה בעולם לייצור מלגזות.

בטיחות ונוחות לפני הכול
בבואכם לבחור מלגזה לעסק שלכם יש פרמטרים רבים שאתם צריכים לקחת בחשבון, אך יש שניים שצריכים להיות מעל כולם. סביבת העבודה עלולה להיות מסוכנת למפעיל המלגזה ולכן חשוב לבחור במלגזה עם רמת הבטיחות הגבוהה ביותר מה שאומר הגנה מכל הצדדים, ריחוק מהרצפה ומנגנון בלימה מתקדם. בנוגע לנוחות, חשוב לוודא שיש למפעיל שדה ראייה רחב מספיק וכמובן, שהישיבה במלגזה נוחה לעבודה שעות ממושכות מה שישליך על איכות ואפקטיביות העבודה. את שני אלו ועוד יתרונות רבים אחרים מספקות מלגזות סטיל.

still mxx


still rx20


still fm-x


still opx20