אין ספק כי המלגזות שינו את ההיסטוריה וכיום ניתן למצוא לא מעט מלגזות שיכולות להיות איכותיות ביותר ליותר מעשר שנים ואף לבצע עבודה שהיו צריכים למענה עשרות עובדים. זה הזמן להבין כיצד מונעות המלגזות ומה היתרונות של כל הנעה וכך יהיה ניתן גם לבחור את המלגזה הנכונה לכל שימוש.

הכירו את המלגזות

המלגזות נכנסו לעולם כבר לפני יותר ממאה שנים כאשר המלגזה הראשונה יוצרה אך כיום הן נפוצות מאוד ולמעשה הן כלי הרכב הכי נפוצים שיש בתעשייה מבין כל הרכבים התפעוליים. ניתן למצוא מלגזה בכל מפעל ובכל מחסן ויש להן טכנולוגיה מתקדמת שמסוגלת לשמור על הבטיחות בצורה שבעבר רק יכלו לחלום עליה. המלגזות חזקות מתמיד ויציבות מתמיד וכיום הן יכולות לנסוע עם יותר מעשר טון על זרועותיהן ולהגיע לגובה של יותר משישה מטרים. על מה הן מונעות שהן כה חזקות?

על אילו חומרים מונעות מלגזות?

  • ההנעה הישנה ביותר של המלגזה הוא כמובן הדלק, כאשר סולר הוא החומר המוביל בגלל השימוש היעיל יותר שלו. מלגזות אלו נקראות מלגזות דיזל כאשר מנוע דיזל הוא זה שיוצר את הכוח האדיר שלהם. הכוח שלהן כה גדול עד כי ניתן להרים עד 20 טונות בעזרת הזרועות שלהן וכמובן שמדובר על מלגזות חזקות שפועלות בהיקפי עבודה לא מבוטלים שיכולים להימשך ימים שלמים ללא תדלוק.
  • מלגזות אלו נחשבות לחזקות ביותר שיש כיום וניתן לראות אותן בענף הבנייה בצורה כמעט אבסולוטית וגם בענפי החקלאות השונים בעבודות שדה רבות. מלגזות אלו מלכלכות מאוד ופולטות עשן מזהם ולכן לא ניתן לעבוד עמן במקומות סגורים, זהו החיסרון הבולט ביותר שלהן ולמעשה זה שפוסל אותם מעבודה במחסנים ובמפעלים. כמו כן עלויות התחזוקה שלהן לא נמוכות ביחס למלגזות החשמליות.
  • המלגזות החשמליות מונעות על ידי סוללה חשמלית ומכאן עולה החיסרון הראשון שלהן, יש צורך להטעין אותן. עם זאת, משנה לשנה המלגזות הופכות להיות יותר חזקות ויותר חסכוניות וכיום ניתן להפעיל את המלגזה ברצף לאורך זמן ארוך וכך ניתן להשוות את העבודה שלהן למלגזות הדיזל בדגמים החדישים ביותר. מלגזות אלו חזקות לא פחות ומסוגלות להרים טונות רבים דבר שבא לידי ביטוי בעבודה ניכרת במחסנים שונים ובמפעלים רבים.
  • למלגזות אלו עלויות התחזוקה נמוכות משמעותית ממלגזות דיזל וניתן לעבוד עמן במקומות מקורים. מלגזות אלו שימושיות מאוד והן היחידות שפועלות במקומות מקורים אך היום הן משתלטות גם על ענף החקלאות ולעתים גם בענף הבנייה, ולא רק במקומות מקורים אלא גם במקומות פתוחים.

לא משנה מה ההנעה, משנה מאיזו חברה!

אנו בקידמה מובילים את תחום המלגזות בישראל בראש מורם ותמיד הפער הזה נשמר הודות לשאיפה להצטיינות! אצלנו תוכלו למצוא את מיטב המלגזות החשמליות ומלגזות הדיזל שאתם צריכים והשירות שלנו כולל גם ייעוץ מלא וליווי לאורך כל הדרך! אצלנו אין אותיות קטנות ובהתחייבות תזכו למחירים הכי משתלמים שיש, רק פנו אלינו ותראו שיש לנו הרבה להציע לכם. כל סוגי המלגזות החדישות ביותר מחכות רק לכם, כולל עגלות משטחים, עגלות חשמליות, ציוד נלווה ואביזרים למלגזה.

אחרי שנות ניסיון רבות אתם יכולים להיות בטוחים ששירות מנצח תוכלו לקבל רק מצוות מנצח. אנו מחזיקים בכל מה שאתם צריכים לעבודה בטוחה ויעילה יותר, רק נשאר לכם לפנות אלינו ולהבין זאת בעצמכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא!