אם אתם מחפשים פתרונות שינוע במפעל או במחסן אתם ודאי צריכים עגלה חשמלית. העגלה החשמלית היא פתרון נהדר למי שמצד אחד צריך לשאת משאות כבדים ומשטחים ומצד שני לא מעוניין לרכוש מלגזה שכן ההוצאות עליה והתחזוקה שלה יכולות להיות גבוהות מאוד ואף מסובכות בגלל הצורך בביטוח וברישיון. אלו סוגי עגלות חשמליות קיימות?

מהי העגלה החשמלית ולמה היא משמשת?

הצורך לשנע חומרים וסחורות כבדות הופך להיות צורך הכרחי ביותר ולא רק במפעלים ובמחסנים גדולים אלא גם בעסקים קטנים. כיום ניתן לראות עגלות חשמליות בכל מרכול בינוני ומעלה וניתן לראות גם מחסנים פשוטים ויחסית קטנים נעזרים בהן כי מדובר בהוצאה משתלמת וחשובה לכל עסק. קל מאוד לאחסן אותן והם יכולות לסחוב משקלים שיכולים להגיע מעל 5 טון, וכיום יש עגלות חשמליות שאפילו לא צריכות שידחפו אותן. כיום המנגנונים שלהם משוכללים מאוד וכוללים מספק מנגנוני בטיחות מתקדמים למניעת תאונות.

סוגי עגלות חשמליות טובות

  • אם תרצו לרכוש עגלה חשמלית לעסק תהיו צריכים להיות יותר ספציפיים כי יש מבחר רחב שלהן וחשוב שתכירו מה בדיוק אתם צריכים. העגלה הראשונה שנדבר עליה היא אולי המוכרת ביותר, זוהי העגלה שאי אפשר לרכב עליה והיא למעשה מופעלת כאשר המפעיל שלה עומד. עגלה זו מופעלת בלחיצות כפתורים די פשוטות כאשר ניתן להעמיס עליה משקלים שמתחילים ב-500 קילוגרם ויכולים להגיע עד 2 -3 טון. עגלות אלו מוכרות מאוד מהשימושים שלהם בסופרים ומחברות הפצה שונות.
  • עוד עגלה שימושית ביותר היא זו שניתן לעמוד עליה ולהתקדם יחד איתה. עגלה חשמלית זו נוחה יותר כיוון שאין צורך לצעוד, ולמרות שבעגלה הקודמת שדיברנו עליה אין צורך באמת להתאמץ, כי היא יכולה להתקדם לבד, כאן השליטה נוחה יותר והיא למעשה סוג של כלי רכב די קומפקטי. עגלה זו יכולה להיות נוחה יותר למקומות יותר מרווחים ולא צפופים כמו למשל למחסנים, בעיקר מטעמי הבטיחות ונוחות התפעול.
  • ישנן עגלות חשמליות שמשמשות ממש כמו רכב משא. לא מדובר על מלגזה כיוון שהן לא יכולות להרים סחורות אך ניתן להעמיס עליהן לא מעט חומרים ומוצרים והיא נוסעת כמין רכב שאליו מחוברים כמה עגלות שנראות כמו קרונות. עגלה זו יכולה לפעול בתוך מחסן או בתוך מפעל והיא מיועדת למרחקים יותר גדולים במפעלים ועסקים גדולים מאוד.

תהליך הבחירה משמעותי ביותר

חשוב לבחור עגלה חשמלית בצורה מדויקת ביותר. אם לא תבחרו נכון יכול להיות שבמהלך השימוש בה תגלו זאת וכבר לא יהיה דרך חזרה. מוטב להשקיע עוד כמה ימים בסקר שוק מעמיק לא רק כדי לחסוך במחיר אלא כדי להבין מה האפשרויות שמונחות לפניכם וכמו כן לבחור את העגלה רק עם אחריות מלאה לשנים הבאות.

את העגלות הבאות שלכם תמצאו רק אצלנו!

אנו בקידמה מובילים את תחום המלגזות בישראל בראש מורם ותמיד הפער הזה נשמר הודות לשאיפה להצטיינות! אצלנו תוכלו למצוא את מיטב המלגזות החשמליות ומלגזות הדיזל שאתם צריכים. השירות שלנו כולל גם ייעוץ מלא וליווי לאורך כל הדרך! אצלנו אין אותיות קטנות ובהתחייבות תזכו למחירים הכי משתלמים שיש, רק פנו אלינו ותראו שיש לנו הרבה להציע לכם. כל סוגי המלגזות החדישות ביותר מחכות רק לכם, כולל עגלות משטחים, עגלות חשמליות, ציוד נלווה ואביזרים למלגזה.

אחרי שנות ניסיון רבות אתם יכולים להיות בטוחים ששירות מנצח תוכלו לקבל רק מצוות מנצח. אנו מחזיקים בכל מה שאתם צריכים לעבודה בטוחה ויעילה יותר, רק נשאר לכם לפנות אלינו ולהבין זאת בעצמכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא!