שימוש במלגזה יכול לשדרג משמעותית את העסק שלך

המלגזה הינה מכשיר המהווה מכפיל כוח משמעותי במפעלים ובתי מלאכה. המלגזות השונות מאפשרות לכם ליעל תהליכי עבודה, ולקצר את זמני העבודה וכוח האדם אשר בו אתם משתמשים. שימוש במלגזות מאפשר גם שימוש יעיל יותר במרחב העבודה, בעיקר במרחבי אחסנה, עקב יכולתן של מלגזות לערום משקלים אדירים זה על זה על מנת לחסוך במקום ולהאיץ את שליפת הסחורה המאוחסנת כשתדרשו לכך. ישנם מספר סוגי מלגזות בולטים בשוק, אשר לכל אחד מהם מספר עצום של דגמים. המלגזה הטלסקופית הינה מלגזה אשר שיני ההרמה שלה מחוברים לזרוע נשלפת ייעודית. היא לרוב מונעת בסולר, ומסוגלת להגיע בקלות בעזרת הזרוע למטענים השונים. מלגזה חשמלית לעומתה הינה קומפקטית, מונעת בחשמל, ושיני ההרמה שלה צמודות לגוף המלגזה. גודלה הקטן של המלגזה החשמלית, והעובדה כי איננה פולטת מזהמים בעת עבודתה הופכים אותה לאידיאלית לעבודה במרחבים סגורים ומחסנים. נוסף עליהם קיימות המלגזות הידניות, המונעות בכוח שרירי המפעיל. בחלקן כוח ההרמה מסופק באמצעות מערכת חשמלית, ובחלקן באמצעות מערכת מנופים. הסיבה העיקרית לא לקנות מלגזה לעסק שלך היא לרוב סיבה כלכלית, והשכרת מלגזות יכולה להיות פתרון לכך עבור רבים.

השכרת מלגזות הינה פתרון מושלם

כאמור, הצטיידות במלגזות תגרום לייעול עבודת בית המלאכה או העסק שלך. השכרת מלגזות יכולה להיות פתרון מושלם עבור רבים הנמנעים מרכישה של מלגזה מסיבותיהם השונות. יתרונות הבחירה בהשכרת מלגזות כוללים:

זמני עבודה: השכרת מלגזות לכל טווח זמן מאפשרת לכם לסיים במהירות פרויקטים והזמנות גדולות אשר דרשו ממכם עבודה מרובה, ללא צורך להתחייב ולהשקיע בכלי רכב שישב אצלכם ללא שימוש.
מחיר: השכרת מלגזות מאפשרת לחסוך את העלות של תחזוקת מלגזה חדשה, וליהנות משירותיה רק בעת הצורך.
בחירת דגם: השכרת מלגזות מאפשרת לא להתחייב לדגם ספציפי, ולרכוש רק את הדגם הנחוץ לכם לכל פרויקט.

קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ מספקת את שירותי השכרת המלגזות הטובים בארץ

קידמה ציוד לתובלה הינה חברה מובילה באספקת שירותי השכרת מלגזות. החברה מתחייבת לשירות הטוב ביותר, ולאספקת המיכון המתאים ביותר לצרכיך, לכל טווח זמן שתצטרך.