יותר ויותר אנשים שוקלים בזמן האחרון, את האפשרות של רכישת מלגזה חדשה, לצד האפשרות של השכרת מלגזה. במאמר זה, ננסה להסביר לכם מהם היתרונות הגלומים ברכישה של מלגזה, ומה אתם יכולים להרוויח מכך. יש לזכור שהמלגזה לכשעצמה, היא כלי חשוב מאוד לשינוע של חפצים ושל כבודה במשקל גבוה, וניתן לעבוד איתה בלא מעט מקומות – וזה רק חלק קטן מהיתרונות ברכישתה!

אז מה הרכישה הזו תספק לכם?

עבודה הרבה יותר מהירה – כל מי שבוחר לרכוש מלגזה בין אם זו לעבודה בתוך מחסנים, לעבודה באתר בניה, או אפילו לשינוע של תכולה או כבודה בדרכים – המלגזה עושה זאת בצורה נהדרת. המלגזה היא כלי שניתן להרים איתו גם משקלים כבדים (לרוב בין 200 ק"ג ל-2 טון – תלוי בסוג המלגזה), והשליטה עליה היא פשוטה יחסית למי שיש לו את הרישיון המתאים.
טכנולוגיה לכל מצב – קניה של מלגזה (ובהתאם גם השכרת מלגזה), מהווה פתרון נוח מאד, כי יש כיום כל כך הרבה סוגים של מלגזות! סוגי המלגזות הללו הם חשובים מאד כי לכל סוג יש עבודה מיוחדת בתנאים שונים. כך למשל יש מי שמעדיף לקנות מלגזת דיזל, שהיא מלגזה חזקה מאד, שיכולה להרים משקלים גבוהים של יותר מטון, והיא עמידה גם בתנאי שטח שאינם פשוטים ולכן היא מושלמת לתנאי חוץ. המלגזה החשמלית לעומת זאת איננה מרעישה ואיננה מזהמת או פולטת עשן, ולכן היא מושלמת לעבודה בתוך מתחם פנימי.
ההכשרה עליה לא ארוכה – על מנת לעבור הכשרה לנהיגה על מלגזה, אין צורך במשך הכשרה ארוך מידי. לרוב משך ההכשרה לנהיגה על מלגזה עומד על כשבוע בלבד, כולל גם המבחנים עצמם, ולאחר מכן כבר אפשר להתחיל ולהפעיל את המלגזה!

מוזמנים לפנות תמיד לחברת קידמה

אם השתכנעתם ואתם במינים כעת את היתרונות שברכישת מלגזה – אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קידמה! חברת קידמה היא החברה המובילה היום בארץ למכירת מלגזות, וכן גם למי שמחפש שירות של השכרת מלגזות, ואף שירותי תחזוקה וטיפול למלגזות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר – ואנו נתאים לכם את המלגזה המושלמת!