איך בנויה המלגזה?

המלגזה היא אחד הכלים החשובים ביותר והשימושיים ביותר עבור עסקים רבים כיום

מאז המצאתה בשנת 1917 ועד ימינו, הפכה המלגזה לאחד הכלים החשובים ביותר בעולם התעשייתי והמסחרי המודרני. הסיבה לכך היא פשוטה למדי, והיא קשורה למטרה של המלגזה – שינוע יעיל ומהיר של כמויות גדולות ומשקלים גדולים של סחורה על גבי משטחים. למעשה, באמצעות המלגזה תהליכים רבים בשגרת העבודה של עסקים תעשייתיים ומסחריים רבים – החל מפריקה וטעינה ועד שינוע בפס ייצור – הופכים ליעילים הרבה יותר ומתבצעים בצורה מהירה ואפקטיבית. כעת, לאחר שאתם בוודאי מבינים את החשיבות שלה, נבין גם בדיוק איך היא בנויה ואיך היא עובדת.

מהם החלקים השונים המרכיבים את המלגזה, וכיצד הם עובדים יחד לעבודתה האיכותית?

מרכיבי המלגזה המלגזה היא למעשה רכב משא, וככזה היא מבוססת על גלגלים ומנוע כמו כל רכב אחר – הגלגלים יהיו בדרך כלל אחידים או במבנה של גלגלים קדמיים גדולים, והמנוע יכול להיות בדרך כלל מנוע דיזל או מנוע חשמלי. מלגזות דיזל (ובנזין) מכילות משקולת כבדה בחלק האחורי של הרכב בכדי לאזן את משקל המשא, ובמלגזות חשמליות לעתים קרובות סוללת העופרת הגדולה תשמש גם כמשקולת זו. חלקה הקדמי של המלגזה מוקדש לתורן ההרמה – שברמה הבסיסית ביותר יהיה בעל יכולת עלייה וירידה, אך כמובן שבדגמים רבים להרבה יותר מזה.

כיצד היא עובדת –  כאמור, עבודת המלגזה יכולה להיות מבוססת חשמל או דלק, אך במהות המלאכה עצמה המלגזות השונות דומות. התורן הוא הידראולי, והוא מורכב משתי זרועות פלדה חזקות הנכנסות לתוך המשטחים אותם יש להרים. ההנפה של המלגזה תהיה בדרך כלל עד לגובה של פי 1.5 מגובה המלגזה עצמה (כאשר הזרועות בגובה המלגזה). כך, עבודת המלגזה האיכותית מאפשרת גם עבודת אחסון בגובה במידת הצורך.

קידמה- מלגזות ברמה הגבוהה ביותר

אתם צריכים את המלגזה המתאימה ביותר לעסק שלכם, ואתם צריכים שירות מקצועי שידע לטפל בה בצורה הטובה ביותר, ולהתאים לכם את הטוב ביותר מלכתחילה. השירות שאתם מחפשים הוא, אם כן, השירות של קידמה ציוד לתובלה – השירות המוביל בתחום המלגזות בארץ, שעובד עם מיטב הדגמים ומבטיח שירות מקצועי לצרכים של כל עסק, מקצה לקצה.